^Do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonCentrum Kultury Muzyk to szkoła, która za swój cel przyjęła sobie kształcenie dzieci i młodzieży zarówno pod względem elementarnej wiedzy muzyczno - rytmicznej, jak również pod względem instrumentalistyki. Serdecznie zapraszamy na zajęcia. C.K.Muzyk Krystian Bartczak

783 963 969

Zespoły instrumentalne, instrumentalno-wokalne

Zapraszamy uczniów Centrum Kultury Muzyk, jak również osoby niezwiązane z Muzykiem. Zajęcia prowadzi Pan Jakub Burda ? wokalista i gitarzysta zespołu Intoxicated oraz jeden z założycieli Old School Rockers. Gitarzysta ORAZ WOKALISTA zespołu HEAVYQUAKE. Zespół HEAVYQUAKE czyli ciężki wstrząs, to połączenie metalu oraz wpływów różnych stylów muzycznych, w tym jazzu i funku i progresywnego metalu z najwyższej półki. Aktualnie HEAVYQUAKE pracuje w studio nad nagraniem singla Rebirth. Dalsze plany to nagranie debiutanckiej płyty.

Zajęcia trwają 45 min. poszukujemy chętnych do grania instrumentalistów oraz wokalistów. Dla każdego znajdzie się odpowiednia rola w zespole. Obecnie w Centrum Kultury Muzyk działają 4 formacje każda składa się z wokalistki, gitary elektrycznej, basowej, perkusji i pianina. Czekamy z niecierpliwością na kolejnych uczestników zajęć.

Z przyjemnością udostępnimy (BEZPŁATNIE) sale prób w sobotę abyście mogli rozwijać swoje zdolności i cieszyć się radością we wspólnym muzykowaniu. Zapraszamy!


SOFTIS IT 2014 copyright