^Do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonCentrum Kultury Muzyk to szkoła, która za swój cel przyjęła sobie kształcenie dzieci i młodzieży zarówno pod względem elementarnej wiedzy muzyczno - rytmicznej, jak również pod względem instrumentalistyki. Serdecznie zapraszamy na zajęcia. C.K.Muzyk Krystian Bartczak

783 963 969

Wracamy z zajęciami

Uprzejmie informujemy, że od 03. 06. 2020r., po konsultacjach z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Słupcy, Centrum Kultury Muzyk wznawia zajęcia indywidualne:

nauka gry na perkusji, pianinie, keyboardzie, gitarze, akordeonie oraz indywidualne korepetycje z języka angielskiego. Do końca roku szkolnego odwołujemy zajęcia grupowe: taniec, plastyka, teatr, emisja głosu, teoria, próby zespołów oraz lekcje śpiewu oraz logopedię. Informujemy, że będziemy pracować również w wakacje!

Proszę o zapoznanie się z nowym REGULAMINEM udziału w zajęciach oraz o podpisanie oświadczenia. Podpisany skan oświadczenia należy wysłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść osobiście na pierwsze spotkanie. W nowym reżimie sanitarnym do budynku Centrum Kultury Muzyk mogą wejść tylko osoby uczestniczące w zajęciach. Obowiązuje nas zakrywanie ust i nosa (proszę zaopatrzyć dzieci) oraz dystans społeczny 2m oraz przerwy pomiędzy zajęciami, dlatego ustaliliśmy nowe godziny zajęć (zbliżone do wcześniejszych), o których powiadomimy Was telefonicznie. Zadzwonimy do każdego osobiście. Do zobaczenia!!!!

Właściciel Centrum Kultury Muzyk

Krystian Bartczak

Oświadczenie uczestnik - dziecko

Oświadczenie uczestnik - dorosły

Regulamin

SOFTIS IT 2014 copyright